23.04.2021.

CAC BAR

I FCI GRUPA

Maja Milanović (MNE)

 

II FCI GRUP

Marko Vreteničić (MNE)

 

III FCI GRUPA 

Vojislav Brajović (MNE)

 

IV FCI GRUPA
Vojislav Brajović (MNE)

 

V FCI GRUPA

Maja Milanović (MNE)

 

VI FCI GRUPA 

Igor Drobnjak (MNE)

 

VII FCI GRUPA

Igor Drobnjak (MNE)

 

VIII FCI GRUPA 

Igor Drobnjak (MNE)

 

IX FCI GRUPA

Suzana Bulatović (MNE)

 

X FCI GRUPA 

Suzana Bulatović (MNE)

 

24.04.2021.

CACIB BAR 1

 

I FCI GRUPA

Ivan Jukić (BIH)

 

II FCI GRUPA

Pero Čelebić (MNE) – Rotvajler, Njemački bokser, Šnauceri, Njemačke doge

Marko Proročić (MNE) – ostale rase

 

III FCI GRUPA

Vasko Mudreša (MNE)

 

IV FCI GRUPA

Robert Kanas (SK)

 

V FCI GRUPA

Danijela Đuričković (MNE)

 

VI FCI GRUPA

Vojislav Brajović (MNE)

 

VII FCI GRUPA

Zoran Marković (SRB)

 

VIII FCI GRUPA

Vojislav Brajović (MNE)

 

IX FCI GRUPA

Helen Skliarova (UA) - mali molosi
Goran Dojčinovski  (MK)- ostale rase

 

X FCI GRUPA

Robert Kanas (SK)

SPECIJALIZOVANE IZLOŽBE

Terijeri tipa bul

Nenad Nedimović (SRB)

sve rase

Mali molosi

Miodrag Vreteničić (MNE)

Francuski bulodog

Nikola Dumezić (MNE)

Mops, Boston Terijer


 

25.04.2021.

 

CACIB BAR 2

 

 

I FCI GRUPA

Pero Čelebić (MNE)

 

II FCI GRUPA

Nenad Nedimović (SRB)  –Rotvajler, Njemački bokser, Šnauceri, Njemačke doge

Ivan Jukić (BIH)  – ostale rase

 

III FCI GRUPA

Robert Kanas (SK)

 

IV FCI GRUPA

Sanja Vreteničić (MNE)

 

V FCI GRUPA

Maja Ivović-Vrcelj (MNE)

 

VI FCI GRUPA

Vasko Mudreša (MNE)

 

VII FCI GRUPA

Ivan Ilić (SRB)

 

VIII FCI GRUPA

Vasko Mudreša (MNE)

 

IX FCI GRUPA

Goran Dojčinovski  (MK) - mali molosi
Helen Skliarova (UA) - ostale rase

 

X FCI GRUPA

Sanja Vreteničić (MNE)



 

Helen Skliarova (UA)

Sanja Vreteničić (MNE)

Maja Milanović (MNE)
Maja Ivović - Vrcelj (MNE)
Danijela Đuričković (MNE)
Suzana Bulatović (MNE)
Robert Kanas (SK)
Goran Dojčinovski  (MK)

Nenad Nedimović (SRB)

Ivan Jukić (BiH)

Zoran Marković (SRB)

Ivan Ilić (SRB)

Vojislav Brajović (MNE)
Miodrag Vreteničić
Vasko Mudreša (MNE)
Pero Čelebić (MNE)
Igor Drobnjak (MNE)
Nikola Dumezić (MNE)
Marko Proročić (MNE)
Marko Vreteničić (MNE)