19.04.2019.

CAC BAR

I FCI GRUPA

Sanja Vreteničić (MNE)

 

II FCI GROUP 
Suzana Bulatović (MNE) – Doberman, Rotvajler, Ruske rase
Krsto Dončić (MNE) – ostale rase

 

III FCI GROUP 
Maja Milanović (MNE)

 

IV FCI GROUP 
Sanja Vreteničić (MNE)

 

V FCI GROUP 

Danijela Đuričković - Akita, Američka akita, Aljaski malamut, Sibirski haski
Maja Milanović (MNE) – ostale rase

 

VI FCI GROUP 
Nikola Dumezić (MNE)

 

VII FCI GROUP 
Nikola Dumezić (MNE)

 

VIII FCI GROUP 

Nikola Dumezić (MNE)

 

IX FCI GROUP
Zerina Kajtazi (RKS)

 

X FCI GROUP 
Sanja Vreteničić (MNE)

 

20.04.2019.

CACIB BAR 1

 

I FCI GROUP

Marta Šipoš (SRB)

 

II FCI GROUP

Nebojša Đurović (MNE) – Doberman, Rotvajler, Ruske rase

Sean Delmar (IRL) – ostale rase

 

III FCI GROUP

Vasko Mudreša (MNE)– Terijeri tipa bul

Andras Korosz (H) – ostale rase

 

IV FCI GROUP

Vojislav Brajović (MNE)

 

V FCI GROUP

Cathy Delmar (IRL) – Akita, Američka akita, Aljaski malamut, Sibirski haski

Maja Ivović – Vrcelj (MNE) – ostale rase

 

VI FCI GROUP

Vija Klucniece (LV)

 

VII FCI GROUP

Vija Klucniece (LV)

 

VIII FCI GROUP

Carla Molinari (P)

 

IX FCI GROUP

Marie Petrsen (DK)– Bišon frize, Francuski buldog

Igor Vyguzov (MNE) – ostale rase

 

X FCI GROUP

Vojislav Brajović (MNE)

SPECIJALIZOVANE IZLOŽBE

  

21.04.2019.

CACIB BAR 2

 

I FCI GROUP

Andras Korosz (H)

 

II FCI GROUP

Vija Klucniece (LV) – Doberman, Rotvajler, Ruske rase

Pero Čelebić (MNE) – ostale rase

 

III FCI GROUP

Sean Delmar (IRL)– Terijeri tipa bul

Vojislav Brajović (MNE) –ostale rase

 

IV FCI GROUP

Momčilo Milić (MNE)

 

V FCI GROUP

Carla Molinari (P) Akita, Američka akita, Aljaski malamut, Sibirski haski

Cathy Delmar (IRL) ostale rase

 

VI FCI GROUP

Igor Drobnjak (MNE)

 

VII FCI GROUP

Igor Drobnjak (MNE)

 

VIII FCI GROUP

Marta Šipoš (SRB)

 

IX FCI GROUP

Igor Vyguzov (MNE) – Bišon frize, Francuski buldog

Marie Petrsen (DK) – ostale rase

 

X FCI GROUP

Momčilo Milić (MNE)




Maja Milanović (MNE)
Maja Ivović - Vrcelj (MNE)
Suzana Bulatović (MNE)
Sanja Vreteničić (MNE)
Vojislav Brajović (MNE)
Vasko Mudreša (MNE)
Momčilo Milić (MNE)
Pero Čelebić (MNE)
Igor Drobnjak (MNE)
Nikola Dumezić (MNE)